Epoxyland

25 yılı aşkındır ahşap ustalığımızla beraber iç ve dış mekan tüm ahşap ürünlerinin imalatını yapmaktayız. 2018’ de ağaç ve odun kütüklerinin dekoratif tasarımlarda kullanılması fikri ile İstanbul’da Epoxyland firma ismimiz ile siz değerli müşterilerimize usta ekibimizle beraber, ahşap dekoratif alanında da hizmet vermeye başladık.  Uzmanlık alanımız olan ahşap ürünleri ile ilgili müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak yurdumuzun her yerinde  hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında; son zamanların trendi olan benzersiz tasarımlarıyla ev ve iş yerlerinize alışılmışın dışında hava katan epoksi masa, sehpa, tv üniteleri, kitaplık ve rafların yanı sıra evleriniz havasını değiştiren ahşap kütüklerin doğal görünümünü bozmadan ürettiğimiz ahşap yatak, mutfak tezgahları, lavabo tezgahları, aynalar ve avizeler bulunmaktadır.

Epoxyland olarak, bizzat siz müşterilerimiz ile temas halinde çalışmaktayız ve sizlerin taleplerini ekibimizle ortak görüşler alarak değerlendirmekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile beraber yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yenilemeyi amaç edindik. Ürünlerimizi, ekiplerimiz tarafından planlanan zaman içerisinde uygun şekilde bitirmeyi hedefleyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ürün fiyatlandırmamız istediğiniz ürünün ölçüsü, üründe kullandığımız ağaç türü ve epoksi miktarına göre yapılmaktadır. Sipariş üzerine üretim yapmaktayız. Ürünlerimizi sipariş aldıktan sonra sizlere sunduğumuz alternatiflerden tercihlerinize göre üretmekteyiz. Sunduğumuz alternatifler sizlerin onayından geçtikten sonra ürünümüzü hazırlayıp teslim ediyoruz.

En Çok Tercih Edilen Modellerimiz

Bizi Takip Edin...

Telefon

0216 677 1467

Türkiye mesai saatleri içerisinde mevcuttur: Pazartesi - Cuma Whatsapp: 0533 463 30 51

Email

info@epoxyland.com

Lütfen firmamız ile ilgili deneyimlerinizin tüm sorularını ve geri bildirimlerinizi info@epoxyland.com adresine e-posta gönderin.

Ofisimize Bekliyoruz

Hemen İletişime Geçin...

Dilediğiniz Zaman Şubelerimizi ve Merkezimizi Ziyaret Edebilir ve Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz....